Menu
Your Cart
Darmowa wysyłka dla zamówień od 99 zł!

Home & Garden

Home & Garden
Home & Garden
Model: A024
Opis: Jest to uchwyt na butelkę z metalową piwnicą, wykonany ręcznie przez rzemieślnika z wieloma technikami formowania żelaza. Środowiskowa farba sprawia, że ​​jest nierdzewna, a klasyczny kolor wydaje się opowiadać stare historie. Klasyczny wygląd idealnie pasuje do Twojego dobrego wina. Dlaczego..
175.63zł
Model: A003
Opis:  Jest to wykonana ręcznie żelazna żyrafa autorstwa artysty. Żyrafa stoi na 4 stóp, głowa rozciąga się w górę i piersi wypycha, naturalnie i elegancko. Element żelaznego paska można zobaczyć w całej strukturze, modzie i pełnym znaczeniu projektowym. Czerwona farba do pieczenia chroni ją przed r..
175.63zł
Model: A008-1
Opis:   To nie tylko stojak na wino na stół, ale również może pracować jako dekoracja domu. The Ładna ręcznie robiona wiktoriańska szafka na wino zwiększa wigor i zabawę w Twoim domu. Wykonany jest z rafinowanego żelaza i przyjmuje zaawansowane technologie spawania, co zapewnia, że ​​produkt jest s..
117.06zł
Model: A005
Opis:   Jest to metalowa rzeźba słonia podnoszenie głowy. Słoń symbolizuje pomyślne. Jest on ręcznie wykończony różnymi metodami formowania kutego żelaza przez starego rzemieślnika. Piękny i przyjazny dla środowiska kolorowy lakier gwarantuje, że nie rdzewieje ani nie zniknie. Słoń ma wklęsłe i wypu..
128.78zł
Model: AP8
Opis: To jest modelowa oryginalna rzeźba zaprojektowana przez firmę Tomfeel   artysta. Podobnie jak jego imię, ten mechaniczny konia całkowicie wykazał poczucie wieku pary. Te skomplikowane przekładnie i elementy składają się na prawdziwy koń, który jest interesującym meczem i jest bardzo orzeźwia..
1,522.70zł
Model: AP19
Description: This is a 3D modeling original sculpture designed by theTomfeel  artist. The artwork is of abstract way, showing a cloud shape with numerous large and small bubbles. As we know, the cloud itself is formed by the condensation of water vapor. However, in this sculpture, the water vapor i..
843.31zł
Model: AP14
Opis: To jest modelowa oryginalna rzeźba zaprojektowana przez firmę Tomfeel artysta. Rzeźba zastosowała abstrakcyjne i minimalistyczne podejście do pokazania kształtu olbrzymiego orzełka. Choć w minimalistycznym podejściu sprytnie wykazywał pęd i siłę orła, bardzo żywego i pełnego piękna artystyc..
866.76zł
Model: AP3
Opis: To jest modelowanie 3D oryginalnej rzeźby zaprojektowanej przez firmę Tomfeel   artysta. Rzeźba Discobolus i Seneca to słynna słynna rzeźba, ale dwie rzeźby są w innym okresie czasu, a zatem artysta częściowo zastąpił dwie rzeźby i dodał kilka kół zębatych, aby perfekcyjnie łączyć dwie rzeźby..
667.62zł
Model: AP12
Opis: To jest modelowa oryginalna rzeźba zaprojektowana przez firmę Tomfeel   artysta. Tworzy żywy mechaniczny kot o złożonych elementach mechanicznych. Nic nie obejmuje opakowania, a przekładnie są odsłonięte, dając iluzję z powrotem do epoki pary, ale nie jest całkowicie vintage. Ta retro para i..
1,698.44zł
Model: AP20
Opis: To jest modelowa oryginalna rzeźba zaprojektowana przez artystę Tomfeela . Rzeźba zastosowała abstrakcyjne podejście do budowy rzeźby w kształcie drzwi. Wyróżniające się różne poziomy są przecinane, nie powodując, że ludzie czują się gęsi, pełen poczucia przyszłości. Wyrażając złudzenie, że k..
2,576.93zł
Model: A021
Opis: To jest dzielna i pełen życia ręcznie robiona rzeźba koguta. Piękna i przyjazna dla środowiska wielokolorowa farba sprawia, że ​​jest nierdzewna, czerwona i brązowo-zielona. Dotyczy to kreatywnego wydrążonego wzoru, ogon jest w przesadnym stylu, żywy i może zostać usunięty. Możesz wyregulować..
351.37zł
Model: A037BGR
Opis: To lampa huraganowa w kształcie chrząszcza . Wykonany jest z grubego żeliwa i używa przezroczystego kubka szklanego, aby utrzymać świecę, zarówno piękną, jak i praktyczną. Ma też uśmiech na twarzy. Dzięki zaawansowanej technice formowania i wysokiej jakości farb do pieczenia, produkt ma żywy ..
58.53zł
Showing 1 to 12 of 490 (41 Pages)