Menu
Your Cart
Darmowa wysyłka dla zamówień od 99 zł!

Pet Supplies

Pet Supplies
Model: SI00120
Cechy: Aquarium Odkurzacz + Syfon. Łatwy w instalacji i obsłudze. Teleskopowo regulowana wysokość dla dużych i małych akwariów. Regulowana wysokość. W zestawie wąż i worek filtra. Dostarczony rura syfonowa. Wydajność 520 litrów na godzinę. Dzięki temu narzędziowi można usunąć brudu z dołu akwarium. ..
76.09zł
Model: H18373W
Teraz każdy pies potrzebuje tych okularów ochronnych oko! Pies kocha je doskonałym dla wychodzisz, jazda na rowerze, jazda na nartach, wspinaczka, pozbawienie lub inne działania. Utrzymuje oczy psa bezpieczna od wszystkiego, takich jak promieniowanie UV, wiatr, kurz, mgłę, cieszyć się słońcem. Są do..
23.35zł
Model: H19284
Cechy: Wrażliwy mikrofon izoluje i wychowuje szczekanie w odległości do 50 stóp. Cztery regulowane poziomy natężenia ultradźwiękowego - test, niska, średnia i wysoka, z wskaźnikiem poziomu energii baterii LED. Bezpieczna i humanitarna metoda kontroli kory, nadająca się do wszystkich ras i rozmiarów ..
159.93zł
Model: H21191
Nadal martwisz się wypróżnianiem szczenięcia? Nadal szukasz ulubionej toalety dla psa? Czy nadal szukasz sposobów czyszczenia toalety psa? Czas skorzystać z toalety dla zwierząt.Cechy: Wysoka jakość i praktyczność. Trójwarstwowa konstrukcja nie może wytwarzać silnych zapachów. Może oddzielić stole..
116.28zł
Model: H16571
Cechy: W pełni zainstalowany, bezpośrednie użyciei oszczędność pracy. Dobrze zamknięte rury, szczelne, nie zdeformowane, nigdy luźne. Specialized przyrządu pomiarowego ciśnieniado wskazywania bezpiecznej strefy, obserwując ciśnienia. Automatyczna lub ręczna dekompresjidla bezpieczniejszego u..
114.01zł
Model: H23005
Dlaczego potrzebuje szczoteczki do zębów? 80% psów wykazuje oznaki choroby przyzębia przed wiekiem 3. Jeśli nie leczono tych chorób jamy ustnej, może to spowodować szereg chorób ogólnoustrojowych obejmujących nerki, wątrobę, serce i płuca. Produkt ten jest skuteczną szczoteczką dla psów, specjalnie ..
57.91zł
Model: H15192
Praktyczny treser dla zwierząt z sprayem do kory jest łatwy w obsłudze. Wykonany z naturalnego zapachu cytronelli, bezpieczny w użyciu. Cechy: Doskonały treser do pielęgnacji kory i pomaga zwierzętom rozwijać dobre nawyki. Może automatycznie odróżniać szczekanie psów i ostrzec swojego zwierzaka. ..
130.85zł
Model: H4874W
Mini USB LCD Lampa na biurko Światło Fish Tank Aquarium LED ClockCechy: Kreatywny design, wiele funkcji i niezawodna jakość. Mini akwarium z bieżącą wodą (recyrkulacja). Woda zmagazynowana w zbiorniku rybnym może płynąć koliście, aby zapewnić świeże powietrze dla ryb żyjących w akwarium. Trzymaj o..
195.57zł
Model: H20036L
Cechy: Zabawka spełnia instynktowną potrzebę poruszania się i wspinaczki. Przyciąga Twoje ptaki, sprawiając, że są one aktywne. Duży rozmiar, oferuje dużą przestrzeń do gry. Wykonane dla wszystkich ras ptaków.Dane techniczne: Materiał: Vine Rozmiar produktu: 40 * 40 cm / 15,7 * 15,7 cala Waga produk..
50.78zł
Model: H4038
Cyfrowy automatyczny / ręczny dozownik akwariów Podajnik żywności / Timer LCD Szybki przegląd: Wyobraź sobie, że wyjeżdżasz do pracy, zakupów, podróży itp. Co należy zrobić z ukochanymi rybami w akwarium? Z pewnością nie możemy zabrać ze sobą wszędzie. W międzyczasie nie mamy serca, aby zostawić i..
84.87zł
Model: H19367-2
Cechy: Lekka i wodoodporna tkanina z miękką i wygodną podszewką z siatki, w rozmiarach 4XL / 5XL / 6XL . Odblaskowy pasek na plecach poprawia widoczność w deszczu. Otwór na smycz na plecach pozwala na wyprowadzanie psa ze smyczy nawet w deszczowy dzień. Zaprojektowany z małą kieszenią do przechowywa..
73.15zł
Model: H21751
To narzędzie do szkolenia kotów, aby pójść do toalety, może stopniowo pozwolić kotowi iść do toalety bez konieczności czyszczenia za każdym razem. Jest to obowiązkowy wybór dla miłośników zwierząt domowych.Cechy: Produkt może skutecznie wyszkolić twojego kota, aby sam wszedł do toalety. Oszczędnoś..
145.21zł
Showing 1 to 12 of 40 (4 Pages)