Menu
Your Cart
Darmowa wysyłka dla zamówień od 99 zł!

Kitchen,Dining & Bar

Kitchen,Dining & Bar
Model: H20351
Prosty w nowoczesnym stylu czajnik elektryczny o pojemności 1,5 litra, bezpieczna ochrona przed gotowaniem wrzenia, szybko gotuje wodę, łatwy przewód do przechowywania, najwyższa jakość i wiele innych. Wewnętrzny zbiornik jest w jednolitym kawałku stali nierdzewnej 304, dzięki czemu jest gładki na k..
234.21zł
Model: H20994
Cechy: Wykonane z dobrej jakości stali nierdzewnej, odporne na korozję i niełatwe do zardzewienia. Trwałe foremki do ciast o dużej twardości i dobrej wytrzymałości. Łatwy w użyciu i czyszczeniu. Zestaw obcinarki do ciast zawiera kilka rozmiarów dla różnych potrzeb cięcia. Do krojenia fondantu, ciast..
24.80zł
Model: H23081P
Doskonały do ​​użytku wewnątrz i na zewnątrz. Korzystanie z tworzywa sztucznego, nietoksyczny. Idealne dla niemowląt i dzieci do zabawy podczas jedzenia, ale bez bałaganu.Cechy: Łatwy do czyszczenia i konserwacji. Świetny prezent dla przyjaciół i dla siebie, idealny do domu. Przyjazne dla środowiska..
30.37zł
Model: H22575
Ultra luksusowe papiery do zwijania. Wykonane z naturalnych składników, nietoksyczne i bezpieczne w użyciu, nieszkodliwe dla organizmu człowieka.Cechy: Jest to ultracienka, ale mocna rolka papieru. Specjalnie zmieszany w celu uzupełnienia dzisiejszych drobniejszych tytoni. Pokochasz ten ultra woln..
16.63zł
Model: H19436-1
Przegląd Dodocool 8-wylotowy moduł zabezpieczający przed przepięciami z 3-portową ładowarką USB przekształca jedno wyjście 3-strunowe w osiem gniazd zabezpieczeń przeciwprzepięciowych i trzy inteligentne porty ładowania USB. Umożliwia podłączenie do ośmiu urządzeń i trzech urządzeń zasilanych USB-A ..
48.14zł
Model: H20868
Noże kuchenne są drogie. To, że twoje stare noże są nudne, nie oznacza, że ​​musisz wrzucić je do kosza. Ta profesjonalna i przenośna konstrukcja działa na wszystkich typach ostrzy tnących, w przeciwieństwie do standardowej elektrycznej ostrzałki tnącej lub stali ostrzącej, która może pomieścić tylk..
102.69zł
Model: H21746
Ma wyjątkowy, fajny wygląd i może przynieść Ci niezliczone zimne wrażenia w lecie. Nadaje się na każdą okazję.Cechy: Szybkie zamrożone napoje w butelkach. Trzymaj wino w stanie nierozcieńczonym i schłodzone. Obszar idealnego koła jest znacznie mniejszy niż w tradycyjnym lodowniku. Może zaoszczędzić ..
36.83zł
Model: H17902
To musi mieć robiąc grilla lub jakieś prace pieczenia. Jest nietoksyczny i wygodne w użyciu, co może zapobiec upuść drążek pokarmu na ruszcie lub gorącej płytce. Doskonałe materiały sprawia, że ​​jest łatwa do czyszczenia z maszyną do mycia naczyń. 2PCS zestaw do własnych potrzeb. Dlaczego nie ciesz..
14.15zł
Model: H22255-10
Słomka ze stali nierdzewnej może pełnić rolę prętów mieszających, a następnie trzymać się z dala od plastikowych słomek, bardziej bezproblemowo cieszyć się napojami.Cechy: Wybierz wysokojakościową stal nierdzewną, korzystając z zaawansowanego technologicznie wykonania. Zdrowa i ekologiczna ochrona..
42.10zł
Model: H22257
Specjalnie stosowany do czyszczenia rurki i słomy, wygodny i bezpieczny w użyciu.Cechy: Specjalnie stosowany do czyszczenia rurki i słomy, wygodny i bezpieczny w użyciu. 10 sztuk paczki. Elastyczny, niełatwy do zerwania. Dobra jakość, ale niedroga.Dane techniczne: Kolor: srebrny Materiał: stal n..
27.48zł
Model: H22736
To bardzo praktyczne narzędzie do codziennego życia. Bardzo prosty i szybki w użyciu do otwierania puszek, butelek, puszek i słoików, bardzo wygodny.Cechy: Automatycznie otwiera puszki w kilka sekund. Prace na dowolnym rozmiarze mogą: małe, średnie i duże. Kawałki od strony puszki bez pozostawiania ..
74.44zł
Model: WH0004GR
100% nowy. Kolor: czerwony, zielony Materiał: tworzywo ABS Materiał ostrza: stal nierdzewna Rozmiar produktu: 7 x 6 cm / 2,8 x 2,4 cala (średnica x wysokość) Funkcja: Ekologiczny Typ naczynia owocowo-warzywnego: Tarka Kompaktowy i użyteczny. Idealny do ogórków, marchwi. itp., świetny pomysł, aby ozd..
23.35zł
Showing 1 to 12 of 41 (4 Pages)