Menu
Your Cart
Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia! tylko dzisiaj!

Health & Beauty

Health & Beauty
Health & Beauty
Model: MD173EU
Jest to potężny elektryczny masażer do użytku całego ciała. Potężny masaż gwintujący z 20 regulowaną intensywnością i 99 trybem do wyboru. Funkcja podgrzewania na podczerwień, aby pomóc uśmierzyć ból, sztywność, bolesność, złagodzić zmęczenie. Niezawodny produkt, którego nie możesz przegapić!Cechy:S..
310.36zł
Model: MD107UK
Jest to typowy masażer kolankowy wykonany z najwyższej jakości materiałów i zaawansowanej technologii. 3 główne funkcje: fototerapia, ogrzewanie, wibracje, z 4 trybami. Pomagają zlikwidować bóle kolana lub stawów, przyspieszyć krążenie krwi, mięśnie ukojenia lub sztywność stawów itp. Dobry produkt n..
380.61zł
Model: MD088-1
Jest to wysokiej jakości podkładki elektrodowe z żelem premium do dłuższego czasu pracy. Wzornictwo, podkładka samoprzylepna, kompatybilna z większością sklepów Tens, EMS, urządzenia do usuwania bólu i urządzenia do elektroterapii. 20 sztuk w opakowaniu, wysokowydajny produkt, którego nie można prze..
84.67zł
Model: MD075EU
Decdeal elektryczna maska ​​do łagodzenia bólu to świetna pomoc w złagodzeniu bólu na ramieniu, stawie, plecach, odcinku lędźwiowym, mięśni, nogach itp. Łatwy w użyciu, 10 trybów z 10-stopniową intensywnością, dostosowaną do Twoich potrzeb. Przenośny rozmiar, wygodny do przenoszenia wszędzie po 4-6 ..
146.35zł
Model: MD127US
Jest to wysokiej jakości masażer shiatsu na szyję, ramię, talię, nogę itp. 4 tryb do wyboru z regulowaną odległością rolki (zakres: 18-36 mm). Zapewnia głęboki masaż ugniatający, wygodny w użyciu szczególnie po długiej pracy, jeździe, bólu mięśni. Lekki, łatwy do przenoszenia wszędzie. Dobry produkt..
614.93zł
Model: MD076EU
Decdeal elektryczna maska ​​do łagodzenia bólu to świetna pomoc w złagodzeniu bólu na barku, stawie, plecach, lędźwi, mięśniach, nogach itp. Łatwy w użyciu, 16 trybów z 10-stopniową intensywnością, dostosowaną do Twoich potrzeb. Przenośny rozmiar, wygodny do przenoszenia wszędzie z 4-6 godzinami pra..
152.23zł
Model: MD086-1
Jest to wysokiej jakości podkładki elektrodowe z żelem premium do dłuższego czasu pracy. Konstrukcja typu pinezka, samoprzylepna, kompatybilna z większością rynków Tens, EMS, urządzenia do usuwania bólu i urządzenia do elektroterapii. 10 sztuk w opakowaniu, wysokowydajny produkt, którego nie można p..
47.89zł
Model: MD095L
Decdeal zapewnia wysokiej jakości rękawice elektrodowe. Plecione 15% włóknem srebrnym, podwójnie przewodzące i antybakteryjne. Stosowany z dziesiątkami, EMS, urządzeniami do usuwania bólu lub urządzeniami elektroterapeutycznymi, które pomagają złagodzić ból, zmęczenie, obrzęk, dyskomfort, zapalenie ..
48.51zł
Model: MD101
Ta elektryczna maska ​​do usuwania bólu to świetna pomoc w łagodzeniu bólu na barku, stawie, plecach, odcinku lędźwiowym, mięśni, nogach itp. Łatwy w użyciu, 8 trybów z 10-stopniową intensywnością i szybkością, dostosowanymi do Twoich potrzeb. Przenośny rozmiar, wygodny do przenoszenia wszędzie. Nie..
46.80zł
Model: MD126-1
Ta elektryczna maszyna do usuwania bólu jest bardzo pomocna w łagodzeniu bólu na barkach, stawach, plecach, lędźwiach, mięśniach, nogach itp. Łatwy w użyciu, 8 trybów z 15 poziomami intensywności, dostosowanymi do różnych potrzeb. Przenośny rozmiar, wygodny do przenoszenia wszędzie. Nie wahaj się go..
58.53zł
Model: MD109
Jest to bardzo komfortowa poduszka do masażu wibracyjnego do użytku domowego, biurowego i samochodowego. 6 różnych trybów, 20 minutowe wyłączenie automatyczne, ułatwianie sztywności karku, napięcie i zmęczenie, łagodzenie bólu szyi i kręgów oraz poprawa krążenia krwi. 2 w 1, jako masaż lub poduszka ..
93.60zł
Model: MD135
Trenażer mięśni brzucha, talii, nóg, ramienia, pleców, bioder itp. Dobry produkt do budowy kształtu mięśni, poprawy i ćwiczenia siły mięśni. Prowadząc ćwiczenia i prawidłowo posługując się tą maszyną, otrzymasz seksowną sylwetkę!Cechy:Zaawansowana technologia EMS (Electric Muscle Stimulation).Pomaga..
128.78zł
Showing 1 to 12 of 40 (4 Pages)