Menu
Your Cart
Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia! tylko dzisiaj!

Gardening

Gardening
Model: H21308
Cechy: Zadbaj o wystarczającą cyrkulację w domu, utrzymuj świeże i zdrowe powietrze w środku. Wentylator o mocy 15 W działa dobrze w utrzymaniu nieprzyjemnych zapachów i wilgoci. Idealny automatyczny system wentylacji i wyciąg powietrza, również do chłodzenia małej przestrzeni. Wytrzymały i trwały m..
703.00zł
Model: H4227
Cykl krzem polikrystaliczny Solar Fountain Water PumpSzybki przegląd:Produkt oparty jest na updatig bezszczotkowy produkty Solar Technology pompy, przezwyciężając wady twardy start, niska wydajność, słabej stabilności podobnych produktów, a nawet łatwiej zacząć od samej pompy szczoteczki zasilania.C..
58.53zł
Model: H15218
Magiczny zestaw węża ogrodowego jest łatwy w obsłudze i trwały. Idealny do podlewania ogrodów, mycia samochodów i czyszczenia domu. Cechy: Dzięki oszczędnemu projektowi wąż ogrodowy może szybko wzrosnąć do 75 stóp z powodu ciśnienia wody. Może również szybko powrócić do pierwotnej długości bez ciś..
64.21zł
Model: H22641
Ta głowica jest doskonałym zamiennikiem dla większości kos spalinowych lub kosiarki.Cechy: Pasuje do większości marek wycinarek, takich jak Bauholtz, Michigan, MTM, BBT, Dynamic Power Baumr-AG, itp. Dobry stan pracy, łatwy do zainstalowania. Nadaje się do wykonywania niskiej trawy, dzięki czemu traw..
51.61zł
Model: H20735-10
Cechy: Jedna para (1 szt. Czarny + 1 szt. Czerwony) z przedłużacza słonecznego 10AWG. Oba kable solarne zakończone są złączami MC4. Kabel jest przeznaczony do użytku na zewnątrz i jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV i korozję. Używanie kabla o dużej średnicy, aby zminimalizować straty mocy..
96.24zł
Model: H8373
Cechy:Stylowy i ekskluzywny wygląd, jest to wygodne w montażu.Czujnik dźwięku, dioda LED będzie działać w trybie oszczędzania energii, w ciemności (słabym świetle), gdy spust czujnik dźwięku, przełom LED o 100%, a opóźnienie około 30 sekund automatycznie.funkcję Protect: ponad ładowania ponad disch ..
68.76zł
Model: H15224
Magiczny zestaw węża ogrodowego jest łatwy w obsłudze i trwały. Idealny do podlewania ogrodów, mycia samochodów i czyszczenia domu. Cechy: Dzięki oszczędnemu projektowi wąż ogrodowy może szybko wzrosnąć do 100 stóp z powodu ciśnienia wody. Może również szybko powrócić do pierwotnej długości bez ci..
75.73zł
Model: H18341-1
Produkt ten stosuje wydajne technologii ultradźwiękowej do odparcia od błędów, myszy, karaluchy, gryzonie, pająki, mrówki i szczury, jednocześnie bezpieczny dla człowieka i zwierząt. Po prostu podłącz nasze odstraszacz do gniazda, by zmusić szkodników od wychodzenia z domu, nie trzeba oczyścić szkod..
40.96zł
Model: H20945-10
Są to złącza typu MC4, które służą do łączenia wielu paneli słonecznych lub grup paneli słonecznych w polu słonecznym i zwykle używane w aplikacjach równoległych. Dołączone narzędzie montażowe MC4 ułatwia użytkownikom szybkie i łatwe dokręcanie i rozłączanie złączy.Cechy: Wtyk przewodu jest cynowaną..
67.52zł
Model: H8849
2 X Solar Powered Butterfly Kolor Zmiana garden grę światła wymienioneCechy:Dwa żywe motyle z zmiany kolorów RGB LED świeci.Dioda LED automatycznie zmienia kolory.Zasilany energią słoneczną - automatycznie doładowuje pod światło słoneczne w ciągu dnia.Specjalna technologia Światłowodowe zapewnia int..
54.91zł
Model: H20740-10
Są to złącza typu MC4, które służą do łączenia wielu paneli słonecznych lub grup paneli słonecznych w polu słonecznym i zwykle używane w aplikacjach równoległych. Dołączone narzędzie montażowe MC4 ułatwia użytkownikom szybkie i łatwe dokręcanie i rozłączanie złączy.Cechy: Dzięki doskonałej odpornośc..
60.08zł
Model: H15423GR
Idealne światło słoneczne LED o dużej jasności jest bezpieczne w użyciu. Doskonale nadaje się do użytku na kempingu. Cechy: To światło LED o wysokiej jasności jest łatwe w użyciu i nadaje się do użytku na kempingu. Umieść panel, w którym może uzyskać maksymalne bezpośrednie promieniowanie słoneczn..
139.11zł
Showing 1 to 12 of 40 (4 Pages)