Menu
Your Cart

Gardening

Gardening
Model: H21308
Cechy: Zadbaj o wystarczającą cyrkulację w domu, utrzymuj świeże i zdrowe powietrze w środku. Wentylator o mocy 15 W działa dobrze w utrzymaniu nieprzyjemnych zapachów i wilgoci. Idealny automatyczny system wentylacji i wyciąg powietrza, również do chłodzenia małej przestrzeni. Wytrzymały i trwały m..
703.99zł
Model: H4227
Cykl krzem polikrystaliczny Solar Fountain Water PumpSzybki przegląd:Produkt oparty jest na updatig bezszczotkowy produkty Solar Technology pompy, przezwyciężając wady twardy start, niska wydajność, słabej stabilności podobnych produktów, a nawet łatwiej zacząć od samej pompy szczoteczki zasilania.C..
58.99zł
Model: H15218
Magiczny zestaw węża ogrodowego jest łatwy w obsłudze i trwały. Idealny do podlewania ogrodów, mycia samochodów i czyszczenia domu. Cechy: Dzięki oszczędnemu projektowi wąż ogrodowy może szybko wzrosnąć do 75 stóp z powodu ciśnienia wody. Może również szybko powrócić do pierwotnej długości bez ciś..
64.99zł
Model: H22641
Ta głowica jest doskonałym zamiennikiem dla większości kos spalinowych lub kosiarki.Cechy: Pasuje do większości marek wycinarek, takich jak Bauholtz, Michigan, MTM, BBT, Dynamic Power Baumr-AG, itp. Dobry stan pracy, łatwy do zainstalowania. Nadaje się do wykonywania niskiej trawy, dzięki czemu traw..
51.99zł
Model: H20735-10
Cechy: Jedna para (1 szt. Czarny + 1 szt. Czerwony) z przedłużacza słonecznego 10AWG. Oba kable solarne zakończone są złączami MC4. Kabel jest przeznaczony do użytku na zewnątrz i jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV i korozję. Używanie kabla o dużej średnicy, aby zminimalizować straty mocy..
96.99zł
Model: H8373
Cechy:Stylowy i ekskluzywny wygląd, jest to wygodne w montażu.Czujnik dźwięku, dioda LED będzie działać w trybie oszczędzania energii, w ciemności (słabym świetle), gdy spust czujnik dźwięku, przełom LED o 100%, a opóźnienie około 30 sekund automatycznie.funkcję Protect: ponad ładowania ponad disch ..
68.99zł
Model: H15224
Magiczny zestaw węża ogrodowego jest łatwy w obsłudze i trwały. Idealny do podlewania ogrodów, mycia samochodów i czyszczenia domu. Cechy: Dzięki oszczędnemu projektowi wąż ogrodowy może szybko wzrosnąć do 100 stóp z powodu ciśnienia wody. Może również szybko powrócić do pierwotnej długości bez ci..
75.99zł
Model: H18341-1
Produkt ten stosuje wydajne technologii ultradźwiękowej do odparcia od błędów, myszy, karaluchy, gryzonie, pająki, mrówki i szczury, jednocześnie bezpieczny dla człowieka i zwierząt. Po prostu podłącz nasze odstraszacz do gniazda, by zmusić szkodników od wychodzenia z domu, nie trzeba oczyścić szkod..
40.99zł
Model: H20945-10
Są to złącza typu MC4, które służą do łączenia wielu paneli słonecznych lub grup paneli słonecznych w polu słonecznym i zwykle używane w aplikacjach równoległych. Dołączone narzędzie montażowe MC4 ułatwia użytkownikom szybkie i łatwe dokręcanie i rozłączanie złączy.Cechy: Wtyk przewodu jest cynowaną..
67.99zł
Model: H8849
2 X Solar Powered Butterfly Kolor Zmiana garden grę światła wymienioneCechy:Dwa żywe motyle z zmiany kolorów RGB LED świeci.Dioda LED automatycznie zmienia kolory.Zasilany energią słoneczną - automatycznie doładowuje pod światło słoneczne w ciągu dnia.Specjalna technologia Światłowodowe zapewnia int..
54.99zł
Model: H20740-10
Są to złącza typu MC4, które służą do łączenia wielu paneli słonecznych lub grup paneli słonecznych w polu słonecznym i zwykle używane w aplikacjach równoległych. Dołączone narzędzie montażowe MC4 ułatwia użytkownikom szybkie i łatwe dokręcanie i rozłączanie złączy.Cechy: Dzięki doskonałej odpornośc..
60.99zł
Model: H15423GR
Idealne światło słoneczne LED o dużej jasności jest bezpieczne w użyciu. Doskonale nadaje się do użytku na kempingu. Cechy: To światło LED o wysokiej jasności jest łatwe w użyciu i nadaje się do użytku na kempingu. Umieść panel, w którym może uzyskać maksymalne bezpośrednie promieniowanie słoneczn..
139.99zł
Model: H20966-1
To złącze jest specjalnie zaprojektowane do łączenia fotowoltaicznych systemów solarnych z dużymi wymaganiami mechanicznymi i ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Do instalacji stałych.Cechy: Obciążalność przy dużym prądzie i wysokim napięciu. Podwójne pierścienie uszczelniające dla lepszego efektu w..
17.99zł
Model: H16969-1
Ten szeregowy kontroler ładowania baterii słonecznych jest rodzajem inteligentnego, wielofunkcyjnego sterownika ładowania i ładowania. Wszystkie parametry sterujące można elastycznie wyzerować, aby zaspokoić różne potrzeby. Cechy: Graficzny symbol graficzny LCD, krótka operacja klawiszy. Poziom n..
58.99zł
Model: H19068
Ubranie ciała może dać szansę wejść w świat pszczół swobodnie i zapewnić bezpieczeństwo.Cechy: Główną rolą jest zachowanie bezpieczeństwa i chłodu przed pszczołkami. Wykończony pasem z elastyczną talia i elastyczne nadgarstki, zapewniając wygodę w miejscu. Tkanina odporna na ścieranie i osłona twarz..
62.99zł
Model: H19116
Ten produkt jest wygodny i jasny w nocy. To sprawia, że ​​pokój jest jaśniejszy niż przedtem, że można zobaczyć i chodzić bez włączania światła. Z drugiej strony, ten produkt jest bardzo łatwy w instalacji i sprawi, że Twój pokój będzie czysty i porządny.Cechy: Ładny design, łatwy do zainstalowania...
33.99zł
Model: H16552
Ten produkt jest zasilany energią słoneczną fontannę dekoracyjną. Składa się on z bardzo wydajnego panelu słonecznego i nowej pompy bezszczotkowej. Jest to szybki start, wydajny i stabilny. Ponadto nie ma gniazdka elektrycznego lub zewnętrznego akumulatora, więc jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale ..
81.99zł
Model: H19234
Dozowniki wyposażone są w automatyczne czyszczenie, kanał nawadniania erozji wodnej, działanie zapobiegające zatkaniu. Cechy: Dobre uszczelnienie i długotrwałe życie. Może utrzymywać stałą wartość przy długich wahaniach układania lub ciśnienia, jednolitości nawadniania. Świetnie nadaje się do podlew..
31.99zł
Model: H19942
Jest to urządzenie zasilane energią słoneczną, wykorzystujące technologię fali ultradźwiękowej i wibracji do odpychania węży, moli, wulkanu, itp. Dzięki emitowaniu fali ultradźwiękowej, silnik zasilany energią słoneczną wypiera daleko od podłoża i pod ziemią gryzonie bardzo skutecznie.Cechy: Zasilan..
117.99zł
Model: H15735
This is a great little spot light. It was solar-powered, which is practical and environmental friendly. With the waterproof and weatherproof function, not only can it use outside, but also can be used underwater. So if you need something to light up stairs in your yard, backyard, shrub, pond, pool, ..
41.99zł
Model: H8855
Odkryty Solar Powered Reflektor LED Wodoodporna Garden Pool Spot Light LampCechy:6 diod LED z bardzo jasnym białym światłem.Zasilany energią słoneczną reflektor z efektywnego panelu słonecznego: nie ma potrzeby zasilania AC lub DC.Ekologiczne produkty, wysoki współczynnik konwersji energii.Specyficz..
1,023.99zł
Model: H16310-1
Ten kontroler jest rodzajem inteligentnego, wielofunkcyjnego sterownika ładowania i odprowadzania energii słonecznej. Te produkty serii przyjmują wyświetlacz LCD, co czyni operację na interfejsie raczej wygodnym. Wszystkie parametry sterujące można elastycznie wyzerować, aby zaspokoić różne potrzeby..
117.99zł
Model: H9870BL
Cechy: Innowacyjny design: może szybko rozwinąć do 3-krotnej długości jego oryginalnego rozmiaru, gdy woda jest włączony i całkowicie chowa się do pierwotnej długości, gdy woda jest wyłączony. nie plączą, skręcenia lub zagięcia. Lekki i przenośny rozmiar, elastyczny, aby nieść, użytkowania i p..
116.99zł
Model: H17188
The solar oxygenator is an ingenious air pump suitable for aquarium, small or medium ponds, etc. Working via solar power this air pump oxygenates pond water in sunny weather when oxygen levels are depleted. Simple to install, no wiring needed.Features: AC/DC oxygen pump, using copper movement, built..
123.99zł
Model: H9872BL
Cechy: Innowacyjny design: może szybko rozwinąć do 3-krotnej długości jego oryginalnego rozmiaru, gdy woda jest włączony i całkowicie chowa się do pierwotnej długości, gdy woda jest wyłączony. nie plączą, skręcenia lub zagięcia. Lekki i przenośny rozmiar, elastyczny, aby nieść, użytkowania i p..
128.99zł
Model: H11471
Features:Works by continuously transmitting sound of gunshot that and emitting flash light to drive away birds, protects an area of up to 80 square meters.Designed with PIR sensor, detects an area of approx.90-120 degree(horizon & vertical).Powered by 4 * AA alkaline batteries, low power consumption..
86.99zł
Model: H13384EU
Cechy: Działa przez ciągłe przesyłanie potężnych zakresów ultradźwiękowych fal dźwiękowych, które odprowadza szkodniki. Częstotliwości fal dźwiękowych są nietoksyczne i nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, alternatywę dla toksycznych chemikaliów i niebezpiecznych pułapek. Chroni powierzchn..
27.99zł
Model: H9383
Cechy:Pochodzi z baterii słonecznej panelu, a pobierana przez słońce.pompa wodna bezszczotkowy DC, pompa wodna łatwo.Dzięki wodoodpornej reflektorów.3 różne czapki odpływ wody.Niskiej emisji dwutlenku węgla, przyjazne dla środowiska i oszczędzać wodę.Szeroki nawadnianych obszarów.Przechowywać gleby ..
269.99zł
Model: H13385EU
Cechy: Działa przez ciągłe przesyłanie potężnych zakresów ultradźwiękowych fal dźwiękowych, które odprowadza szkodniki. Częstotliwości fal dźwiękowych są nietoksyczne i nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, alternatywę dla toksycznych chemikaliów i niebezpiecznych pułapek. Chroni powierzchn..
28.99zł
Model: H4080
Cechy:* Sprawdź, wykorzystanie energii słonecznej, nie wymagają dodatkowej mocy, energooszczędny i przyjazny dla środowiska.* Szybki start.* Wysoka wydajność.* Stabilna wydajność.* Prosta obsługa i działanie.* Długa żywotność.Specyfikacja:* Panel słoneczny pobór mocy: 1.8W 9V* Bezszczotkowy pompy po..
148.99zł
Model: H14397
Cechy: Światła słoneczne z 2 diodami, jasne i trwałe. Zaprojektowany z panelem słonecznym, automatycznie ładowany w ciągu dnia (wystarczająco dużo słońca) i zapala się w ciemności. Wysokie współczynniki konwersji energii i przyjazne środowisku. Kontrola światła i brak przełącznika, wystarczy wyc..
49.99zł
Model: H9869BL
Cechy: Innowacyjny design: może szybko rozwinąć do 3-krotnej długości jego oryginalnego rozmiaru, gdy woda jest włączony i całkowicie chowa się do pierwotnej długości, gdy woda jest wyłączony. nie plączą, skręcenia lub zagięcia. Lekki i przenośny rozmiar, elastyczny, aby nieść, użytkowania i p..
124.99zł
Model: H21638
Opryskiwacz może być używany do chłodzenia, podlewania i tak dalej. Potrzebuje DIY do montażu. Nadchodzi lato, to narzędzie idealnie nadaje się do patio, ogrodu, na zewnątrz itp. Nie zawiedzie Cię to. Cechy: Służy do chłodzenia, nawadniania, nawilżania, odpylania. Łatwy w użyciu i instalacji. Nadaj..
52.99zł
Model: H21877
Normalna słoneczna pompa wody nie rozpyla wody lub efekt natryskiwania wody jest słaby w przypadku słabego światła słonecznego. Pompa wodna reguluje wewnętrzny panel sterowania kolektora słonecznego w celu zbierania energii w przypadku słabego światła słonecznego, zmieniając czas natrysku wody na ok..
96.99zł
Model: H21878-1
Słoneczna pompa wodna może zrobić małą fontannę pod słońcem przy basenie, aby udekorować swój ogród. Również jego kształt kwiatu jest wyjątkowy i atrakcyjny.Cechy: Wyjątkowy wygląd kwiatów, panel słoneczny ma również wartość dekoracyjną. Słoneczna pompa wodna nie działa bez światła słonecznego. Pomp..
84.99zł
Model: H11082B
Cechy: Zasilany energią słoneczną światła z 2 sztuk diod LED SMD, dobrej trwałości. Zaprojektowany z czujnika PIR wykryje obszar approx.90 stopnia (Horizon i pionowej) w obrębie zasięgu do 5meters. Zaprojektowany z polikrystalicznego panel słoneczny, automatycznie się opłata w ciągu dnia (iloś..
88.99zł
Model: H22243
200 sztuk / paczka różne rzadkie nasiona roślin sukulentów. Łatwo sadzić i rosnąć, a przyjemnie jest obserwować procedurę, w której nasiona rosną w kompletną roślinę. Śliczna i śliczna, wspaniała ozdoba bonsai na biurko, podwórko, ogród, pokój dzienny, balkon itp. Cechy: Razem 200 sztuk / pacz..
12.99zł
Model: H4009
Solar Power Fountain Pool Pompa wodna Rośliny ogrodowe Zestaw nawadniający Cecha: 1. Chodź z baterią słoneczną i naładowana przez słońce 2. Bezszczotkowa pompa wodna DC, łatwa woda 3. 3 różne króćce wylotowe wody 4. Zachowaj wodę w miarę możliwości 5. Szerokie pola nawadniane 6. Trzymaj glebę zwilżo..
70.99zł
Model: H4079
Cechy: * Wykorzystaj energię słoneczną, nie potrzebujesz dodatkowej energii, oszczędności energii i przyjaznej dla środowiska. * Szybki start. * Wysoka wydajność. * Stabilna wydajność. * Łatwe użytkowanie i obsługa. * Długa żywotność. Dane techniczne: * Pobór mocy panelu słonecznego: 6V 1,2 W * Pobó..
85.99zł
Model: H19952
Element używa silnej fali ultradźwiękowej i lampy błyskowej LED, aby odeprzeć niepożądane zwierzęta, takie jak szczury, skunks, psy, koty, lisy, wiewiórki, ptaki, nietoperze i inne. Fala ultradźwiękowa sprawia, że ​​zwierzęta czują się nieswojo, a migająca dioda LED sprawia, że ​​zwierzęta się boją,..
144.99zł
Showing 1 to 40 of 160 (4 Pages)