Menu
Your Cart
Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia! tylko dzisiaj!

Housekeeping Appliance

Housekeeping Appliance
Podlewanie Solar Power Fontanna Basen Pływająca Pompa Wodna Panel Słoneczny Ogród Rośliny Dziedziniec Sceneria Podlewanie Solar Power Fontanna Basen Pływająca Pompa Wodna Panel Słoneczny Ogród Rośliny Dziedziniec Sceneria
Hot -53 %
Model: H19276
Jeśli masz ogród, potrzebujesz pompy wodnej, aby ją ozdobić. Ta pompa solarna wykorzystuje światło słoneczne jako moc, tworząc piękną fontannę. Nie spowodowałoby to żadnych szkodliwych substancji, bezpiecznych i środowiskowych. Pompa może przynieść więcej witalności do ogrodu.Cechy: Pompa fontannow..
79.99zł 168.99zł
Model: H17502-2
Czy chcesz wypić wodę o wysokiej jakości w każdej chwili? Butelka jonizująca z wodorem jest dobrym wyborem! W ciągu 3 minut można przekształcić zwykłą wodę taśmową w wodę bogatą w wodór i można ją wypić. Może w pewnym stopniu przyczynić się do zwiększenia metabolizmu lub zwiększenia krążenia ciała. ..
378.24zł
Model: HRH4806U
Ten okap wykonany jest z wysokiej jakości 430 przeciw odciskom palców ze stali nierdzewnej, która ma doskonałe rdzy dowód wydajność i gładka powierzchnia jest również łatwe do czyszczenia. Jest łatwy w instalacji i działa dobrze. Posiada 3 diody LED, które zapewniają wystarczającą oświetlenie gotowa..
2,740.37zł
Model: H23031
Nie ma dziury w zamku, niech klucz od teraz przejdzie na emeryturę, niech złodziej nie wie, jak zacząć. Telefon komórkowy BT połączenie, APP jeden klucz otworzyć zamek, wygodny i szybki. Wodoodporne i pyłoszczelne, odblokowanie aplikacji, odblokowanie hasła i udostępnienie klucza.Cechy: Gdy telefon ..
137.00zł
Model: H21550
Ten odrzutnik dźwiękowy myszy generuje impuls dźwiękowy, aby przeszkadzać zwierzętom, aby poczuli się wystraszeni i uciekli. Skuteczny do usuwania wrażliwych zwierząt, takich jak myszy, chomiki, gopher, nornik, łasica, szkodniki itp. Jest zasilany energią słoneczną, bardzo wygodny w użyciu. Powszech..
43.86zł
Model: WH0010BE-1
Cecha Wysokiej jakości materiał, trwały i miły Bardzo łatwe do czyszczenia, wystarczy szmatką Może wisieć na ścianie, drzwiach lub szafie Używany do różnego rodzaju zabawek, skarpet, sortowania bielizny Przejrzysta kieszeń ułatwia znalezienie tego, czego potrzebujesz Specyfikacja Materiał: poliester..
20.87zł
Model: H16269
Przenośny jonizator wody bogatej w wodór zapewnia zdrową wodę dla Ciebie. Wystarczy 6 minut, aby wyprodukować filiżankę wody bogatej w wodór, którą można pić bezpośrednio. Nadaje się do domu, biura, podróży itp. Cechy: Przenośny jonizator wody bogatej w wodór zapewnia zdrową wodę dla Ciebie. Woda ..
292.79zł
Model: H22559
Zestaw ten jest najmocniejszym narzędziem do naprawy, wielokolorowym, pasującym do wszystkich popularnych kolorów i ziaren, i ostatecznie tworzy trwały wynik naprawy, oszczędzając czas i energię. Nie musisz martwić się dziurami i zadrapaniami w skórzanym foteliku samochodowym. Możesz spróbować.Cec..
120.57zł
Model: H21747
Nie musisz gorączkowo prosić kogoś, aby już golił twoje plecy. Podczas gdy nasze unikalne ostrza razer działają, nowa ergonomiczna rękojeść w kształcie litery "S" zapewnia dostęp do wszystkich trudno dostępnych miejsc, przy jednoczesnym zapewnieniu wystarczającej siły nacisku, aby uzyskać szczelinę...
73.15zł
Model: H10242S
Cechy: Odłączającego składa się z kilku silnych magnesów trwałych oraz usuwa różnego rodzaju standardowych tagów. Popularne w handlu detalicznym i systemu EAS. Pozwala zaoszczędzić czas ze swoją niesamowitą siłą. Jak używać: Włóż część wypukłości znacznika w części dent w odłączającego. ..
117.06zł
Model: H16863
To jest oszczędność miejsca praktyczne i Fantastyczny łazienka. Dotyczy to stali i plastik PP, wysokiej jakości i stabilny, aby użyć. Z 2-warstwy zdejmowana półka można powiesić ręczniki na nim lub umieścić czasopisma, papier toaletowy, kosmetyczki, butelki perfum na półce, wystarczająco wygodne i o..
192.63zł
Model: H11381
Cechy: Wygodny i lekki, wygodny w utrzymaniu w ręku. Szybuje szybko (3-5 minut), bez strat czasu. Łatwa obsługa, 2 spust migawki, poruszanie się w górę iw dół w łuku. Pochodzi ze stojakiem metalowym i 50 kleju (10 * 0,7 * 0,7 cm), aby dopasować się do Twoich potrzeb. Szerokie zastosowanie w rze..
55.53zł
Showing 1 to 12 of 39 (4 Pages)