Menu
Your Cart
Bezpłatna dostawa na wszystkie zamówienia! tylko dzisiaj!

Lights & Lighting

Lights & Lighting
Model: L1216EU
Chcesz imponujący pokaz? Chcesz ekscytującą imprezę? To światło sceniczne może skutecznie tworzyć atmosferę. Zapewnia światło świetlne o fantastycznym efekcie, przyniesie Ci imponujące wrażenie wizualne. Wybierz to światło, wybierz swój wyjątkowy fajny etap.Cecha: Wspaniały efekt wizualny: zapewniaj..
573.91zł
Model: L1632
Te zasilany energią słoneczną światła dynamicznie ozdobić ogród. Zbierają energię w ciągu dnia i automatycznie zapalają się ze zmianą koloru w nocy. Kierując światłowodu, światła będzie kołysać się w wiatr, jak włókna zrobić. Korzystanie tezy światła do dekoracji, otrzymasz unikalny fantastyczny ogr..
58.53zł
Model: L0686EU
Cechy: Profesjonalne oświetlenie sceniczne 9 / 11Channel DMX-512 LED. Wyświetlacz LED dla łatwiejszej obsługi. Konstrukcja czujnika dźwięku pozwala kontrolować kolory i zmieniać prędkość dźwięku, muzyki. Niski pobór mocy. 4 tryb sterowania: DMX512, master slave, dźwięk aktywny i automatyczny. Wsporn..
585.64zł
Model: L1420-16
Jest to oświetlona ruchem lampa nocna specjalnie przeznaczona do toalety w ciemności, co oznacza, że ​​automatycznie świeci wewnętrzną miseczkę w toalecie tylko w ciemności, gdy znajdą się w zasięgu około 2-3 metrów toalety, nie Bardziej brakuje Twojego celu lub potyka się w łazience w ciemności.Cec..
23.35zł
Model: L0777
Cechy: Duża pojemność i płytka zabezpieczająca PCB. Brak efektu "pamięci". Zabezpieczenie nadprądowe, przez ładowanie i rozładowanie. Akumulator, ekologiczny i energooszczędny. Świetne baterie do latarek i innych urządzeń.Dane techniczne: Czarny kolor Typ: Akumulator litowo-jonowy Model: 18650 Napię..
93.65zł
Model: L1174WW
To 10-metrowe miedziane światło z 100 diodami LED doskonale nadaje się do dekoracji świątecznych i świątecznych. Dzięki niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze można je dowolnie dekorować przy każdej okazji.Cechy: Złącze USB umożliwia ładowanie świateł za pomocą różnych źródeł zasilania, takich jak..
29.24zł
Model: L2434
Cechy:W pełni zautomatyzowana obsługa: wyłącza się automatycznie w ciągu dnia i włącza się po wykryciu ruchu w nocy.Może pracować jako światło bezpieczeństwa przy twoich drzwiach i rozświetlać wszystko dookoła.Łatwy w montażu na ścianach, drzewach, metalu i szkle.Korzystanie z ogniw klasy A ..
134.67zł
Model: L2388
Cechy: Elastyczna kontrola aplikacji lub sterowania smartfonem przez WIFI za pośrednictwem dostarczonego kontrolera. Różne tryby oświetlenia i wspaniałe efekty świetlne zmieniły się tak, jak lubisz. Pobierz aplikację "Yeelight" za darmo i ciesz się życiem, możesz wybrać różne tryby ustawień, czas op..
76.09zł
Model: L1697EU
Kontrolka ta jest kontrolowana przez 4 tryby: tryb DMX512, tryb sterowania dźwiękiem, tryb sterowania master-slave i tryb automatycznego obracania. Trzęsąc się i oświetlając zmieniającymi się kolorami tęczy i wspaniałym wzorem, światło daje fantastyczny efekt wizualny.Cechy: Trzęsąc się i oświetlają..
702.75zł
Model: H22462
Kiedy ludzie przejdą zakres indukcji, światło automatycznie stanie się silne, gdy ludzie opuszczą zakres indukcji, światło automatycznie stanie się słabe.Cechy: Nie trzeba ciągnąć za przewody, łatwo zainstalować, wystarczy przykręcić produkt na ścianie. Lampa ścienna zasilana energią słoneczną. Ni..
71.96zł
Model: L2448W
Cechy: Przycisk "ON / OFF" na górze i przełącznik "Man / Auto" z boku. W pozycji "Auto" jest sterowany czułym czujnikiem ruchu PIR, ale w "Man" działa z "ON / OFF". Szeroki zakres odległości indukcji wynosi 1-2 metry, a jego kąt wykrywania wynosi 120 ° . 60 sztuk SMD2835 doskonałej jakości koralików..
52.64zł
Model: L0761EU
To mini oświetlenie sceniczne jest przeznaczone do użytku w pomieszczeniach, wspaniałe kolorowe wiązki światła, które sprawią, że Twój pokój będzie magiczny i cudowny. Nadaje się na przyjęcie domowe, dyskotekę, salę taneczną, KTV, bar, scenę, hotel, klub nocny, biesiadę, plac zabaw itp.Cechy: Profes..
439.19zł
Showing 1 to 12 of 40 (4 Pages)